Wspólnota św. Ojca Pio na wycieczce

Bez kategorii

W ostatnich dniach członkowie wspólnoty modlitewnej św. Ojca Pio wraz z księdzem Proboszczem podczas jednodniowego wyjazdu odwiedzili Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach, a także Sanktuarium Najświętszej Marii Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji w Toruniu. Poniżej zamieszczamy krótką fotorelację.  

Rusza kampania

Bez kategorii

W ostatnią niedziele na Mszy Świętej o godzinie 11.00 modliliśmy się wspólnie o szczęśliwy przebieg kampanii cukrowniczej oraz Boże błogosławieństwo dla wszystkich pracowników naszej cukrowni.

Przygotowania do Konsekracji

Bez kategorii

Przez ostatnie dwie niedziele (9 i 16 września) gościliśmy w naszej Parafii kolejno ks. dr Wojciecha Rzeszowskiego – Misjonarza Miłosierdzia oraz ks. dr Jakuba Dębca – ceremoniarza prymasowskiego.

Pierwszy dzwonek z Jezusem

Bez kategorii

Po zakończonych wakacjach dzieci i młodzież wraz z rodzicami i nauczycielami rozpoczęli dziś kolejny rok szkolny i katechetyczny.

Dziękczynienie za plony

Bez kategorii

W dniu dzisiejszym w naszej parafii podczas Mszy św. o godzinie 11.00 dziękowaliśmy za tegoroczne plony.

W oczekiwaniu na Konsekracje

Bez kategorii

Już 30.09 w naszej parafii będziemy obchodzili dwie Uroczystości. Pierwsza z nich to coroczny odpust ku czci naszej patronki św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Druga natomiast to długo wyczekiwana Konsekracja naszego Kościoła.

KSM SPŁYWA

Bez kategorii

Już prawie pod koniec wakacji członkowie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Kruszwicy wraz ze swoim opiekunem popłynęli – i to dosłownie.

Pielgrzymi wrócili!

Bez kategorii

W święto Przemienienia Pańskiego 6 sierpnia powrócili z Częstochowy nasi pielgrzymi. Pełni radości i entuzjazmu zostali przywitani przez swoich najbliższych w Kościele Kolegiackim.

Z Gdańska do Częstochowy przez Kruszwicę

Bez kategorii

5 i 6 sierpnia gościliśmy w naszej parafii pielgrzymów z Gdańska,

Wyruszyli do Matki

Bez kategorii

Dziś z Kruszwicy na Jasną Górę wyruszyła po raz kolejny grupa pielgrzymów, aby w drodze przeżywać swoje wyjątkowe rekolekcje.