Wolni i Niepodlegli

Bez kategorii

11 listopada Uroczyście w naszej parafii w łączności z całą Polską świętowaliśmy odzyskanie przez naszą Ojczyznę Niepodległości.

Różaniec za Ojczyznę

Bez kategorii

W wigilię święta 100 – lecia odzyskania Niepodległości przez nasz kraj, nasza parafią uczestniczyła w ogólnopolskiej inicjatywie modlitwy różańcowej za Ojczyznę.

Noc Świętych 2018

Bez kategorii

31 października o godz. 19.00 wejście świętych do kościoła rozpoczęło tegoroczną Noc Świętych.

HUBERTUS

Bez kategorii

W ostatnią niedziele (28.10.2018 r.) podczas Mszy św. o godzinie 12.15 w naszym Kościele swoje święto patronalne obchodzili myśliwi gromadzący się w kołach łowieckich istniejących na terenie i wokół Kruszwicy.

Matki Różańcowe w swoje święto

Bez kategorii

W ostatnią środę po wieczornej Mszy świętej Matki Różańcowe świętowały swoje patronalne święto Matki Bożej Różańcowej, które w tym roku przypadało w poprzednią niedziele. Życzymy wielu łask Bożych i opieki Matki Najświętszej oraz polecamy się ich modlitwą.

Młodzi na Narodowym

Bez kategorii

W ostatnią sobotę (6.10) młodzież wraz z opiekunami z dekanatu kruszwickiego uczestniczyła w jednodniowych rekolekcjach na stadionie narodowym. 

Konsekracja Kościoła

Bez kategorii

Dzisiejszego dnia nasza wspólnota parafialna doczekała się długo wyczekiwanego momentu. Podczas Mszy świętej o godzinie 11.00 Abp. Wojciech Polak Prymas Polski dokonał konsekracji naszej świątyni. 

Wspólnota św. Ojca Pio na wycieczce

Bez kategorii

W ostatnich dniach członkowie wspólnoty modlitewnej św. Ojca Pio wraz z księdzem Proboszczem podczas jednodniowego wyjazdu odwiedzili Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach, a także Sanktuarium Najświętszej Marii Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji w Toruniu. Poniżej zamieszczamy krótką fotorelację.  

Rusza kampania

Bez kategorii

W ostatnią niedziele na Mszy Świętej o godzinie 11.00 modliliśmy się wspólnie o szczęśliwy przebieg kampanii cukrowniczej oraz Boże błogosławieństwo dla wszystkich pracowników naszej cukrowni.

Przygotowania do Konsekracji

Bez kategorii

Przez ostatnie dwie niedziele (9 i 16 września) gościliśmy w naszej Parafii kolejno ks. dr Wojciecha Rzeszowskiego – Misjonarza Miłosierdzia oraz ks. dr Jakuba Dębca – ceremoniarza prymasowskiego.