Zakończenie Kampanii

Bez kategorii

W ostatnią niedziele podczas wieczornej Mszy św. w czasie której dziękowaliśmy za szczęśliwy przebieg kampanii cukrowniczej, liturgie swoim śpiewem uświetnił również chór PRO NOBIS z Janikowa, a po Mszy św. odbył się krótki koncert kolęd w jego wykonaniu.

Orszak Trzech Króli

Bez kategorii

 6 stycznia w całej Polsce organizowane były Orszaki Trzech Króli, po raz kolejny odbył się on również w Kruszwicy!

Wśród nocnej ciszy – Pasterka

Bez kategorii

Po raz kolejny przeżywaliśmy tradycyjną Pasterkę w naszej parafii, radując się w gronie rodziny parafialnej i obecnych gości z narodzenia Bożej Dzieciny. 

Betlejemskie Światło Pokoju

Bez kategorii

W ostatnią środę (19.12) do naszej parafii przybyło Betlejemskie światełko pokoju przyniesione przez 1 Wielopoziomową Drużynę Harcerską „ Żółte strzały” w Kruszwicy.

Adwentowa Noc Skupienia KSM-u

Bez kategorii

Z 08 na 09.12 nasze Stowarzyszenie zorganizowało Adwentową Noc Skupienia, w której udział brali KSM-owicze z całej Archidiecezji.

Roraty 2018

Bez kategorii

3 grudnia o godzinie 17.00 rozpoczęliśmy pierwsze w tym Adwencie Roraty dla dzieci i młodzieży.

Adwent – w oczekiwaniu na Narodzenie Jezusa

Bez kategorii

Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy nowy rok liturgiczno-kościelny, który przeżywać będziemy pod hasłem „W mocy Bożego Ducha”. Okres Adwentu to czas, który przypomina nam o potrzebie przygotowania się na przyjście Pana Jezusa.

Wolni i Niepodlegli

Bez kategorii

11 listopada Uroczyście w naszej parafii w łączności z całą Polską świętowaliśmy odzyskanie przez naszą Ojczyznę Niepodległości.

Różaniec za Ojczyznę

Bez kategorii

W wigilię święta 100 – lecia odzyskania Niepodległości przez nasz kraj, nasza parafią uczestniczyła w ogólnopolskiej inicjatywie modlitwy różańcowej za Ojczyznę.

Noc Świętych 2018

Bez kategorii

31 października o godz. 19.00 wejście świętych do kościoła rozpoczęło tegoroczną Noc Świętych.