• By: tereska

Turniej piłkarski

W sobotę, 10 lutego w Murowanej Goślinie odbył się turniej piłki nożnej halowej służby liturgicznej Archidiecezji Gnieźnieńskiej. Nasi ministranci także brali w nim udział w dwóch kategoriach wiekowych: ministrant i lektor młodszy. Ministranci rozegrali trzy mecze z parafiami z: Wągrowca, Barcina i Ujścia. W tej kategorii reprezentowali naszą parafię: Adam Witczak, Oliwier Górski, Szymon Domachowski, Hubert Olszewski, Michał Gralak i Michał Mila. Natomiast lektorzy wygrali mecz z parafią z Barcina i przegrali trzy mecze z parafiami z: Ujścia, Murowanej Gośliny i Trzemeszna. W tej kategorii reprezentowali naszą parafię: Piotr Bogdanowicz, Michał Bujak, Krzysztof Domachowski, Bartosz Mocek, Jakub Kościołowski i Kamil Grześkowiak. Bramki zdobyli: Adam Witczak ⚽️⚽️, Piotr Bogadnowicz ⚽️⚽️, Michał Bujak ⚽️ i Krzysztof Domachowski ⚽️ Gratulujemy naszej dzielnej młodzieży woli walki i chęci rywalizacji z rówieśnikami.