Ogłoszenia duszpasterskie

XXVII Niedziela Zwykła

13.10.2019

 1. Dzisiaj z racji 13 dnia miesiąca ostatnie nabożeństwo fatimskie w tym roku z procesją wokół Kościoła o godz. 17.15.
 2. Również dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.15 w Kościele spotkanie z rodzicami dzieci, które przygotowują się do I Komunii św.
 3. Nabożeństwo różańcowe dla dzieci w poniedziałek, środę i piątek o godz. 16.30, a dla dorosłych codziennie o godz. 17.30
 4. W poniedziałek w godzinach biura parafialnego czynna będzie również nasza parafialna biblioteka, a po różańcu modlimy się do patronki naszej parafii.
 5. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. spotkanie osób do bierzmowania z klasy VIII A, grupa 1.
 6. We wtorek po różańcu modlimy się w intencji małżeństw.
 7. We wtorek po wieczornej Mszy św. spotkanie osób do bierzmowania z klasy VIII A, grupa 2
 8. W środę z racji konferencji w Gnieźnie biuro parafialne będzie nieczynne, nie będzie również dyżuru spowiedniczego. Po różańcu nowenna do MBNP.
 9. W piątek o godz. 17.15 odmówimy koronkę do BM. A o godz. 18.00 w salce kolejne spotkanie na katechizacji przedmałżeńskiej.
 10. W przyszłą niedziele po Mszy św. o godz. 12.15 w Kościele dzieci i młodzież będą prowadziły loterie misyjną.
 11. W przyszłą niedziele Młodzież z KSM-u będzie zbierała ofiary na Koncert Siewców Lednicy który odbędzie się podczas tegorocznej Nocy Świętych.
 12. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na cele inwestycyjne.
 13. Można składać wymienianki roczne z zaznaczeniem godz. Mszy św. na której mają być czytane. Oraz wymienianki jednorazowe na Dzień Zaduszny. W biurze parafialnym można rezerwować Msze św. na przyszły rok.
 14. W dzisiejszym numerze Przewodnika Katolickiego polecamy artykuły:
 1. W minionym tygodniu Pan Bóg odwołał z naszej wspólnoty parafialnej śp. Jerzego Uklejewskiego z rodz. Niepodległości. Oraz Władysława Mikołajczaka z ul. Niepodległości.
 2. W niedziele 27.10 na Mszy św. o godz. 12.15 będą modlili się myśliwi o Boże błog. dla nich i ich rodzin za wstawiennictwem św. Huberta. Modlitwie przewodniczyć będzie ks. bp. Bogdan Wojtuś.
 3. Polećmy Bożemu miłosierdziu…