Ogłoszenia duszpasterskie

XIX Niedziela Zwykła

11.08.2019

 1. Dzisiaj przed wieczorną Mszą św. śpiewamy Nieszpory.
 2. W okresie wakacji biuro parafialne czynne w środy oraz piątki.
 3. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. modlimy się do patronki naszej parafii.
 4. We wtorek po Mszy św. wieczornej modlimy się w intencji małżeństw. Również w tym dniu z racji 13 dnia miesiąca, odbędzie się nabożeństwo fatimskie wraz z procesją różańcową wokół Kościoła.
 5. W środę dyżur spowiedniczy od 11-12.00. O godz. 17.30 odmawiamy różaniec w int. rodzin. A po Mszy św. nowenna do MBNP.
 6. W czwartek 15 sierpnia obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. według porządku niedzielnego. Po każdej Mszy św. poświecenie wianków z tegorocznych pierwocin zbóż, ziół i kwiatów. W związku z tym grupa modlitewna św. Ojca Pio przede Mszą o godz. 11.00 będzie rozprowadzała tokowe wianki.
 7. W piątek o godz. 17.40 odmówimy koronkę do BM.
 8. Pragniemy poinformować o wyjeździe na Lednice Seniora organizowanym w dniu
  7 września (sobota). Osoby zainteresowane tym modlitewnym wyjazdem mogą zapisywać się w Zakrystii. Koszt 30 zł.
 9. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży w związku z ogłoszeniem zamieszczonym w ostatnim numerze naszej gazetki pragnie jeszcze raz skierować serdeczne podziękowania do wszystkich osób, które przyczyniły się swoją modlitwą i ofiarą do realizacji wyjazdu rekolekcyjnego na, który młodzież uda się w dniach 23-30 sierpnia. Pragniemy zatem zachęcić aby do przyszłej niedzieli w zakrystii składać karteczki z intencjami za, które będziemy się w sposób szczególny modlić, a także odprawimy Mszę św. w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Zakopiańskich Krzeptówkach. W ten sposób pragniemy wyrazić naszą wdzięczność.
 10. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na cele inwestycyjne.
 11. W dzisiejszym numerze Przewodnika Katolickiego polecamy artykuły:
 1. Polećmy Bożemu miłosierdziu…