Ogłoszenia duszpasterskie

XVI Niedziela Zwykła

23.07.2017

 

 1. W okresie wakacji biuro parafialne będzie czynne tylko w śr od 9-11 oraz w pt od 16-17.30.
 2. W poniedziałek na 17 grupa św. o. Pio zaprasza na wspólną modlitwę w intencji próśb i podziękowań za wstaw. Świętego oraz w int. Ojczyzny. Po Mszy wieczornej modlimy się do Patronki naszej Parafii.
 3. We wtorek przypada wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców. Tradycyjne poświęcenie pojazdów po wieczornej Mszy Św. na placu za kościołem oraz w niedzielę po Mszy św. o 11, także na placu za kościołem. Po Mszy Św. wieczornej modlimy się w intencji małżeństw.
 4. W środę czynna czytelnia, dyżur spow. od 11-12. O 17.30 Różaniec w int. rodzin naszej Parafii. Po Mszy św. Nowenna.
 5. W czwartek przypada nas comiesięczny dzień modlitwy do św. JP II. Wysłuchamy rozważania z kaplicy cudownego obrazu Matki Bożej, a po Mszy św. odprawimy nabożeństwo.
 6. Również w czwartek wieczorem spotkają się pielgrzymi wyruszający w piątek na Jasną Górę. Od 19 składowanie produktów i przyjmowanie zapisów, o 20 czuwanie zakończone Apelem. Serdecznie zapraszamy także do tego, by zabrać ze sobą jedną z kopert leżących z tyłu kościoła i wypisać swoje intencje, które pielgrzymi poniosą przed oblicze Matki Bożej Częstochowskiej.
 7. W piątek o 17.15 Koronka do BM.
 8. Osoby chcące wybrać się na Jasną Górę na powitanie naszych pielgrzymów w dniach 5-6 sierpnia mogą zgłaszać się do p. Bagrowskiej.
 9. W przyszłą niedzielę Caritas zbierze ofiary do puszki.
 10. 3 sierpnia gościmy w naszej Parafii pielgrzymów z Gdańska. Osoby chcące przyjąć pielgrzymów na nocleg mogą zgłaszać się w zakrystii.
 11. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary dzisiejszej niedzieli na cele parafialne.
 12. Polećmy Bożemu miłosierdziu…