Ogłoszenia duszpasterskie

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

21.04.2019

  1. Całej rodzinie parafialnej oraz wszystkim przybyłym gościom na Święta życzymy wielu łask Bożych, niech Zmartwychwstały Chrystus będzie dla was źródłem mocy i nadziei.
  2. W ubiegłą niedziele na cele inwestycyjne zebraliśmy 3500 zł. Bóg zapłać
  3. Jutro poniedziałek wielkanocny, Msze św. według porządku niedzielnego. Tradycyjnie w II święto modlitwą i ofiarą wspieramy KUL.
  4. We wtorek od godz. 10.30 w Kościele spotkanie z dziećmi, które przygotowują się do I Komunii świętej. O godz. 17.00 grupa modlitewna św. Ojca Pio zaprasza na wspólne modlitwy w int. próśb i podziękowań zanoszonych za wstawiennictwem ich św. Patrona oraz w intencji Ojczyzny. Prośby można składać na bocznym Ołtarzu. Po Mszy św. modlimy się w int. małżeństw.
  5. W środę dyżur spowiedniczy od 11-12.00. Natomiast o godz. 17.30 odmawiamy różaniec w int. rodzin. A po Mszy św. Nowenna do MBNP.
  6. W czwartek nasz comiesięczny dzień modlitw do św. Jana Pawła II. W czasie Mszy św. wysłuchamy homilii papieża, a po Mszy św. nabożeństwo za wstawiennictwem św. JP II
  7. Codziennie o godz. 17.30 z racji nowenny przed świętem Bożego Miłosierdzia odmawiać będziemy Koronkę do BM, Święto to przypada w przyszłą niedziele.
  8. W przyszłą Niedziele CARITAS do puszek zbierać będzie ofiary na swoją działalność.
  9. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na potrzeby naszej parafii, Bóg zapłać także za ofiary złożone na kwiaty do Grobu i ciemnicy. Bóg zapłać za przygotowanie Kościoła na święta. Bóg zapłać braci strażackiej z cukrowni za czuwanie przy grobie Pańskim i za dzisiejszą posługę.
  10. Polećmy Bożemu miłosierdziu…