• By: tereska

Roraty ze śniadaniem i zbiórka żywności Caritas

W sobotę, 3 grudnia odbyły się w naszej parafii pierwsze roraty ze śniadaniem. Przy tej okazji gościliśmy ks. Arkadiusza Wikariaka, wikariusza parafii farnej we Wrześni, rejonowego i dekanalnego duszpasterzy młodzieży, przewodnika pieszej pielgrzymki z rejonu wrzesińskiego. We wrześniu 2020 i 2021 roku ks. Arkadiusz odbywał w naszej parafii praktyki duszpasterskie. W kolejną sobotę, 10 grudnia Mszy św. przewodniczyć będzie i homilię wygłosi kolejny nasz praktykant ks. Michał Owcarczak, a 17 grudnia ks. Marcin Wawrzyniak. Zapraszamy na Mszę św. i coś na ząb do salki. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym: paniom, które przygotowują śniadania, dzieciom, ministrantom, młodzieży i pieszym pielgrzymom z naszego miasta.

Z kolei 2 i 3 grudnia br. młodzież pod opieką ks. Pawła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej – zbiórce żywności dla potrzebujących w ramach Caritas Polska przeprowadzonej w różnych marketach.